Notwór odbiera mi życie

Dobrowolna wpłata

Wyczyść
Zebrane środki:
0%
Logo Tpay

Nowotwór odbiera życie…

 Wszystko zaczęło się w 2015 roku… Podczas przypadkowego badania u taty rozpoznano nowotwór nerki. Podjęto natychmiastową decyzję o operacji usunięcia nerki. To dało nam spokój na trzy lata. Niestety w 2018 roku rak wrócił silniejszy – pojawiły się przerzuty do płuc. Wrócił strach i pytanie o to, co będzie dalej. Rozpoczęliśmy wędrówkę po szpitalach, gabinetach lekarskich, oddziałach onkologii. Rozpoczęliśmy walkę o życie, która trwa do dzisiaj.

Życie wciąż rzucało nam kłody pod nogi – tata podjął leczenie w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Niestety trzeba było je przerwać ze  względu na bardzo silne skutki uboczne. W październiku 2019 roku trafiliśmy do innego szpitala – do Centrum Onkologii przy szpitalu im. Kopernika w Łodzi, gdzie lekarz prowadzący zaproponował immunoterapię. Tata przyjął pięć dawek leku. Niestety terapia nie przyniosła oczekiwanych efektów i aktualny wynik tomografii jest zły…

Nasza pani doktor uznała, że nie ma już możliwości dalszego leczenia, ponieważ nie przynosi ono rezultatów. Dodatkowo żadne inne leczenie także nie może być już refundowane, gdyż w taty przypadku wykorzystano już dwie drogi leczenia…. Załamaliśmy się – tata i cała nasza rodzina. Po załamaniu jednak przyszła pełna mobilizacja. Wszyscy obiecaliśmy sobie, że się nie poddamy, że będziemy walczyć o życie taty!

Pojawiła się nadzieja –  kolejny bardzo dobry, ale też bardzo drogi lek, który może zatrzymać postępy nowotworu. Niestety lek nie jest refundowany i musimy za niego zapłacić. Koszt miesięcznej terapii to około 15 tys. zł. !

Leczenie powinno rozpocząć się jak najszybciej, a my nie jesteśmy w stanie zgromadzić takich pieniędzy w tak krótkim czasie. Nasza walka trwa już bardzo długo i teraz, kiedy pojawia się nadzieja, nie możemy się poddać!!!!!

Pozdrawiam , Ania Kowalczyk. 

Niesiemy pomoc

Organizujemy zbiórki

pomagamy potrzebującym

Dajemy przykład

Fundacja jest ogólnopolską organizacją pozarządową non-profit z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.

DANE FUNDACJI

KRS: 0000783651
NIP: 9471999887
Regon: 383206532
Prezes Fundacji: Piotr Dominik Staniucha
Rachunek:
95 1240 5400 1111 0010 8998 9358