#NIOSEPOMOC

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją dobroczynną, która ma na celu pomoc potrzebującym osobom oraz instytucjom, które takowej pomocy potrzebują. Mocno wierzymy,że dzięki pracy charytatywnej naszych wolontariuszy poprawimy sytuację oraz byt osobom wymagającym opieki. Nasze działania nie ograniczają się  jedynie do zbiórek internetowych.Tworzymy koncerty charytatywne,zbieramy gadżety które można spieniężyć na naszych licytacjach oraz wystawiamy  puszki/skarbonki w sklepach-wszystko by zrealizować dany cel.

Pozdrawiam
Prezes Fundacji: Piotr Staniucha

Dokumenty do pobrania:

Niesiemy pomoc

Organizujemy zbiórki

pomagamy potrzebującym

Dajemy przykład

#pomagamy

Dokąd trafiają pieniądze?

Z każdej przekazanej nam złotówki przeznaczamy 95% na pomoc ludziom potrzebującym pomocy. Pozostałe 5% służy nam w promowaniu naszych działań, jak kolportaż ulotek, organizacja eventów dobroczynnych oraz inne działania promocyjne Fundacji. Jeśli masz pytanie co do naszej działalności, prosimy o kontakt.

DLA POTRZEBUJĄCYCH
95%

tylko 5% na Działalność Fundacji

Nasze wartości

Wspieramy leczenie

Wspieramy w powrocie do zdrowia osób wymagające leczenia, poprawiamy ich jakości życia oraz opiekę.

Pomagamy instytucją

Pomagamy zaopatrzyć instytucje, hospicja w sprzęt, który jest niezbędne do codziennego funkcjonowania potrzebujących.

Pomagamy rodakom

Prowadzimy działalność mającą na celu bezpośrednią pomocy rodakom, którzy zamieszkują Kresy Wschodnie.

Nasza historia

Fundacja jest ogólnopolską organizacją pozarządową non-profit z siedzibą w Łodzi, działa od początku 2019 r. Założycielem fundacji jest Piotr Dominik Staniucha. Fundacja “Niosę Pomoc” powstała w celu: wsparcia w powrocie do zdrowia osób wymagających leczenia, poprawy ich jakości życia i opieki, oraz pomocy finansowej jak i zaopatrzenia różnych instytucji/hospicjów w najpotrzebniejsze rzeczy, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania potrzebujących.

Mocno wierzymy, że dzięki pracy charytatywnej naszych wolontariuszy poprawimy sytuację oraz byt osobom wymagającym opieki. Pragniemy również rozwinąć naszą działalność charytatywną do bezpośredniej pomocy rodakom, którzy zamieszkują Kresy Wschodnie.

Naszym celem jest budowanie dobrego wizerunku sektora organizacji pozarządowych. Chcemy zwiększyć promocję i organizację jaką jest wolontariat.

Z każdej przeprowadzonej przez nas akcji charytatywnej będziecie mogli Państwo zobaczyć sprawozdanie znajdujące się na naszej stronie internetowej.

Zgłoś zbiórkę

Jesteś potrzebujący lub znasz osobę, która potrzebuję pomocy?
Odezwij się do nas, opisz cel zbiórki – nie przejdziemy obojętnie obok Twojego problemu.

Fundacja jest ogólnopolską organizacją pozarządową non-profit z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.

DANE FUNDACJI

KRS: 0000783651
NIP: 9471999887
Regon: 38320653200000
Prezes Fundacji: Piotr Dominik Staniucha
Rachunek: 95 1240 5400 1111 0010 8998 9358