Restauracje z Stegny wesprą naszą fundację

Tydzień dostaliśmy telefon od pewnego właśćiciela restauracji z nadmorskiej miejscowośći Stegna.Pan Tomasz zapoznał się z naszymi wolontariuszami , którzy w Gdańsku rozdawali posiłki osobom bezdomnym, potrzebującym.

W niedziele meldujemy się w Stegnie, by wspólnie z jeszcze kilkoma restauracjami wydać posiłki dla osób potrzebujących. Akcja zakończyła się małym – dużym sukcesem, co otwiera nowy rozdział dla wszystkich osób, której tej pomocy będą w przyszłości potrzebować. Kilka restauracji, barów zdeklarowało się,że będzie można “zawiesić” posiłek dla innych, by mogli skorzystać z anonimowej pomocy i nierzadko zjeść pierwszy ciepły posiłek w danym dniu. Szlachetny gest – dziękujemy!

Niesiemy pomoc

Organizujemy zbiórki

pomagamy potrzebującym

Dajemy przykład

Pomoc dla Miłoszka

Miłoszek urodził się w 27tyg ciąży. Obecnie ma pół roczku. Rozpoznanie krwawienie dokomorowe 4 stopnia z dużym wodogŁowiem i zmianami malacyjnymi w płacie czołowym prawym.

więcej

Remont u Pani Bożenki 🙂

W dniu dzisiejszym kolejni wolontariusze dołożyli “cegiełkę” swoją pracą przy remoncie u Pani Bożenki w Skarszewach.Niestety ten remont przerósł nasze oczekiwania oraz możliwóści finansowe.Pracę ocenialiśmy

więcej

Fundacja jest ogólnopolską organizacją pozarządową non-profit z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.

DANE FUNDACJI

KRS: 0000783651
NIP: 9471999887
Regon: 383206532
Prezes Fundacji: Piotr Dominik Staniucha
Rachunek:
95 1240 5400 1111 0010 8998 9358