Krótki Opis

Pani Teresa  jest osobą zajmującą się  dwójką niepełnosprawnych córek w wieku 40 i 33 lata. Sama również jest  osobą niepełnosprawną. Obok Pani Teresy mieszka jej Brat z  synem, oni również nie mają nic prócz renty inwalidzkiej.Rozsypujący się  dom na zdjeciach które Państwo widzicie  to miejsce które zamieszkują.Gdy pada  deszcz dom jest ciągle zalany. Cała rodzina żyje w skrajnej biedzie. Młodsza córka  porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga stałej opieki .Choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Kobiety we trójkę przeprowadzily sie do budyneku gospodarczego.Nie ma tam warunków dla 5 osób. Budynek nie posiadał  toalety  jednak dzięki funduszom które  do tej pory  otrzymaliśmy opłacilismy wykonawcę  jednak pomimo otrzymaniu pieniedzy w styczniu poza wylewką nie zrobił on nic.Sprawa trafiła do sądu a nasz adwokat kontroluje sytuacje.Rodzina nie posiada żadnych funduszy by polepszyć warunki życia – brak żywności, opału na zimę, środków czystości  oraz pieluch dla najmłodszej Gosi. Sytuacja jest tragiczna. Dobrzy ludzie pomogli  do tej pory rodzinie w przeróbce budynku gospodarczego na mieszkalny. Jednak  do godnych warunków jeszcze wiele brakuje. Wszystkie trzy panie zamieszkują jeden pokój. Natomiast pewne  organizacje których nazwy nie chcemy wymieniać wsparły  rodzinę w zeszłym  roku …20 kg cukru. Nie jest to produkt pierwszej potrzeby kiedy  brak żywności czy pieluch. W imieniu całej rodziny prosimy o każdą możliwą pomoc.

Dramat rodziny

Organizator Fundacja Niosę Pomoc

 • 100000,00 

  Cel zbiórki:
 • 200,00 

  Zebrano:
 • 0

  Dni do końca:
 •  
Raised Percent :
0.20%
Minimum amount is zł10 Maximum amount is zł1000
, Polska

Fundacja Niosę Pomoc

15 Zbiórek | 0 Polubień

Więcej ...

 • AKTUALIZACJA!!

  Drodzy Darczyńcy,

  bardzo dziękujemy za tak liczny odzew. Serce rośnie, gdy wokół ma się takie wspaniałe anioły jak Wy. Ubrania już pozyskane, także na razie za tą formę pomocy dziękujemy serdecznie.

  Jeżeli chciałbyś przekazać darowiznę dla naszych Podopiecznych prosimy o voucher ( karty podarunkowej ) na zakupy do sieci sklepów: Biedronka, Carrefour, Lidl prosimy o wysyłkę na adres naszego biura.

  Dziękujemy

  Fundacja Niose Pomoc
  ul.Chojnicka12/14A
  83-200 Starogard Gdański
  Tel: 696-219-723

  Stary wysłużony piec niestety zepsuł się i wszystkie 3 kobiety marzły, zima w tym roku dopisała – trzeba było działać natychmiast! Dzięki Państwa darowiznom zakupiliśmy piec na eko-groszek dla Pani Teresy i jej córek.

Komentarze

Na razie nie ma opinii o zbiórce.

Napisz pierwszą opinię o „Dramat rodziny”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *