Krótki Opis

Pani Lusia ze Skarszew  potrzebuje Waszej pomocy .

Pani Lusia nie ma funduszy na życie. Leki bez których nie może się obejść pochłaniają większość emerytury. Po opłaceniu rachunków,wszystkich zobowiązań zostaje starszej Pani ok.220 zł na miesiąc by kupić sobie coś do jedzenia. Brak środków uniemożliwia Jej odłożenie czegokolwiek na opał, nie mówiąc już o “groszu” na czarną godzinę.

Pani Lusia przez 5 lat nie wyszła z domu. Przez biodro,które uniemożliwia wyjście z mieszkania jest odcięta od świata zewnętrznego. Mieszka na 1. piętrze tym bardziej Jej kolejną blokadą są schody. 

Mieszkanie Pani Lusi jest w opłakanym stanie: stare,popękane, drewniane , nieszczelne okna. ale najgorsza w tym wszystkim jest łazienka a raczej jej brak przystosowania do potrzeb starszej Pani: mała,ciasna z wanną. Wanna w przypadku Pani Lusi to bariera nie do pokonania, chore biodra  nie pomagają w tym by normalnie móc się wykąpać.

Marzeniem Pani Lusi i naszym jest przede wszystkim remont łazienki, by starsza Pani mogła umyć się w godnych warunkach, by nie musiała skazywać się na miskę.  Wymiana okien, które pilnie trzeba wymienić. Zakup opału na zimę, by nie marzła. 

Prosimy nie bądź obojętny na los starszej osoby. Świat staje się lepszy, gdy pomagasz ! 

Pomoc dla Pani Lusi

Organizator Fundacja Niosę Pomoc

  • 20000,00 

    Cel zbiórki:
  • 0,00 

    Zebrano:
  • 3

    Dni do końca:
  •  
Raised Percent :
0%
Minimum amount is zł10 Maximum amount is zł1000
Skarszewy, Polska

Fundacja Niosę Pomoc

10 Zbiórek | 0 Polubień

Więcej ...

Komentarze

Na razie nie ma opinii o zbiórce.

Napisz pierwszą opinię o „Pomoc dla Pani Lusi”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *