Akcja Olsztyn skrót 3. dni pomocy

Oto relacje z 3.dni, gdzie sam Prezes i jego przyjaciel walczyli dzielnie by Pani Halinka mogła mieć podłączony piec. 

Dzień 1.

„Jutro kierunek Olsztyn… Cytując klasyka ” Jestem mężczyzną pracującym, żadnej pracy się nie boję”… Postanowiliśmy z kolegą podjąć się wyzwania by samemu zacząć remont u Pani Haliny. Dzisiaj wszelkie remonty są bardzo drogie, więc by zaoszczędzić trochę grosza jedziemy działać.💪Zanim rozpoczniemy remont dachu, przynajmniej zrobimy podłogę zanim Pani Halinka spadnie do sąsiada.Nowy piec czeka na podłączenie🙂

Dzień 2.

„To był piękny dzień .♥️ Niestety prace u Pani Halinki nas trochę przerosły.Pierwsze koty za płoty🙂Jutro od rana działamy.”

Dzień 3.

„Dzisiejszy dzień był niesamowicie aktywny pod względem pracy. Nie było to przysłowiowe „hop siup”, ale mogę szczerze powiedzieć, że jestem baaardzo zadowolony z postępów jakie dzisiaj zrobiliśmy razem z Danielem. 🙂 Zerwaliśmy to co dotychczas było podłogą, zabezpieczyliśmy i w ociepliliśmy watą, przykręciliśmy płyty. Szczerze? To niebo a ziemia co było wcześniej, czuć stabilność a to najważniejsze 😃 Jestem ogromnie wdzięczny za pomoc Daniela, bo sam nie dałbym rady a tak co dwie głowy, to nie jedna 😃 Jeszcze jutro trzeba dopracować pewne rzeczy. Dzisiejszy dzień możecie Państwo podejrzeć na załączonych zdjęciach 🤗”