Koncert charytatywny dla Bartka

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz

W czwartek 17.października 2019r. w Koluszkach odbył się koncert charytatywny dla naszego podopiecznego Bartka Szolca. Wiele gwiazd wzięło udział w nim by wesprzeć Bartka i jego rodzinę w walce o powrót do zdrowia. Wspaniali prowadzący: Dorota Deląg i Sebatian Wątroba wprowadzali wszystkich gości w niezwykły klimat. Nie sposób zapomnieć o wspaniałych wykonawcach, którzy zachwycali, bawli, wzruszali mieszkańców Koluszek, którym los Bartka nie był obojętny: Agacie Milczarek, Annie Cymmerman, Katarzynie Kołodziejczyk, Aleksandrze Gintrowskiej, Edycie Płockiej, Jackowi Malanowskiemu, Kamilowi Wronie oraz grupie tanecznej ze szkoły Fame Dance Studio Kamili Marczuk Włodarskiej tudzież licealistom i ich przyjaciołom, którzy zaprezentowali znakomity i zróżnicowany program artystyczny. Mówimy: DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Swoją obecnością zaczycił nas także artysta bardzo charakterystyczny obok którego nie da przejść się obojętnie. Jedni go kochają,inni nienawidzą. Sam o sobie mówi: człowiek o twarzy diabła z sercem anioła – Paweł POPEK Mikołajuw, bo o nim mowa przyjechał do Koluszek by wspierać walkę Bartka z chorobą. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ile miłości do ludzi,chęci niesienia bezinteresownej pomocy i dobroci kryje się w tym człowieku. Popek swoim humorem zarażał innych. Pomagał w licytacji,  a nawet sam brał w niej udział dokładając swoją cegiełkę dla Bartka. 

Z tego miejsca chylimy czoła dla każdego z osobna, komu los Bartka nie był i nie jest obojętny. Ten kto był z nami na miejscu może czuć się wyróżniony.