Miłosz – Mały wojownik

Miłosz ze Skarszew potrzebuje pomocy…
Każdy rodzic chce być tarczą dla swojego dziecka jednak czasem okazuje się, że do walki musi stanąć ono samo
Możemy to zmienić! Chcemy zakupić mu specjalistyczny sprzęt, opłacić rehabilitację to ułatwi mu funkcjonowanie. Potrzebujemy Twojej pomocy.❤️ Twoja cegiełka pozwoli wybudować fundamenty, by Miłoszowi żyło się lepiej.
Pomóż Miłoszowi w walce o siebie!!
Miłoszek urodził się w 27 tygodniu ciąży. Obecnie ma pół roczku. Od samego początku walczy dzielnie o siebie, o swoje życie. Rodzice mówią o nim Miłosz Wojownik.
Chłopiec w swoim krótkim życiu zmaga się z krwawieniem dokomorowym 4 stopnia z dużym wodogłowiem i zmianami malacyjnymi w płacie czołowym prawym. Rozmiękanie istoty białej mózgu. Retinopatia wcześniacza -schorzenie siatkówki oka. Jego mózg niestety nie jest tak rozwinięty jak u zdrowych, urodzonych o właściwym czasie dzieci. Posiada jego śladowe ilości, które trzeba pobudzić do intensywnej pracy.

Pomimo to rodzice i bliscy chłopca głęboko wierzą , że spotka ich cud. Przed nimi długa i ciężka praca, aby osiągnąć nawet najmniejszy postęp, który do początek czemuś większemu. Ich marzeniem jest zobaczyć uśmiech na malutkiej buźce Miłosza, zobaczyć jak siada i rozwija się.

Każda złotówka to mały krok do sukcesu. Każda darowizna to pomoc dla Miłosza, który potrzebuje stałej rehabilitacji, fizjoterapeutów, stymulacji mózgu, specjalistycznego sprzętu. To co rodzice dostaną z NFZ to tylko kropla w morzu potrzeb.

Prosimy nie bądź obojętny. Być moze dla świata jest tylko człowiekiem, ale dla swoich rodziców jest całym światem.
Przelew tradycyjny :Nazwa odbiorcy: Fundacja Niose Pomoc
Nr konta: Bank Pekao SA 95 1240 5400 1111 0010 8998 9358
Z dopiskiem dla Miłosza

Dziękujemy za każda pomoc
Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc .