Pomoc dla samotnego ojca Pana Adama

Jakiś czas temu otrzymaliśmy  prośbę o pomoc od  pewnego internauty z apelem dla samotnego ojca wychowującego 2 córki.W  dniu dziśjeszym tj 17.05.2022 nasi  wolontariusze  udają się do gminy  Gniewino  gdzie  mieszka Pan Adam.

Pan Adam jest samotnym ojcem dwójki córek, cała trójka mieszka w woj.pomorskim. Jedyny dobytek jaki posiadają to mały domek, który Pan Adam odziedziczył po swojej mamie. Rodzinie się nie przelewa, utrzymują się ze skromnej renty i 500 plus, które ojciec dostaje na córki. 

Potrzebny jest generalny remont domu a w szczególności na już trzeba zrobić dach, który obecnie jest w tragicznym stanie i przecieka. Brak porządnego pieca powoduję, że zimą w domu jest chłodno, tworzy się wilgoć i niestety także grzyb na ścianach. Rodzina nie ma także łazienki, która przy dorastających córkach jest bardzo potrzebna. 

Każda najmniejsza pomoc dla nich jest na miarę złota i za wszystko są niezmiernie wdzięczni. Wierzymy, że jak zawsze wspólnie możemy zdziałać cuda. LINK DO ZBIÓRKI -https://pomagam.pl/samotnyojciecpomorskie   Natomiast jesli ktoś chciałby bezposredni zakupić materiały budowlane dla rodziny prosimy o kontakt -696-219-723  lub e mail  info@niosepomoc.pl