Pomoc dla Zaka

Chłopiec z Ocypla potrzebuje wsparcia♥️Proszę zostawcie reakcje dla zasięgu ❤️ https://pomagam.pl/pomocdlazaka
Zak postanowił przyjść na świat szybciej, niż się tego spodziewaliśmy. Synek urodził się w marcu 2023 roku – już w pierwszych swoich chwilach życia usłyszał szereg poważnych diagnoz. Niestety wiemy, że jego dzieciństwo nie będzie tak szczęśliwe i beztroskie jak większości rówieśników i jego rodzeństwo. Czeka nas długotrwałe leczenie i terapia, ale wierzymy, że dzięki niej, naszego synka czeka sprawność i piękne życie! Jest bardzo silny i dzielnie walczy z chorobą. Dzięki stałej rehabilitacji Zak rozwija się prawidłowo. Jego rokowania były fatalne! Widać efekty codziennej rehabilitacji. Każda złotówka się dla nas liczy..
U Zaka stwierdzono wrodzoną pełnoobjawową cytomegalię z powiększoną wątrobą i śledzioną, małopłytkowość, małogłowie, niedokrwistość, dysmorfię, cholestazę, hipotrofię oraz liczne torbiele i zwapnienia w mózgu. Po rezonansie stwierdzono że Synek przeszedł również krwawienie do OUN.Niestety po badaniach kontrolnych okazało się ,że Żak ma rzadka wadę mózgu- polimikrogyria, drobnozakretowosc. Dziękuję za pomoc Musimy być pod regularną opieką lekarzy wielu specjalistów , czeka nas także intensywna dalsza rehabilitacja oraz terapia zwalczenia wirusa cytomegalii, która także niesie za sobą spore koszty lek jest ciężko dostępny w Polsce za granicą są to wielkie koszty dawka rośnie wraz z waga.
Prosimy Was, ludzi o szczerej chęci do pomocy, o wsparcie – razem możemy zapewnić Zakowi opiekę, jakiej tak bardzo potrzebuje. Jesteśmy pełni nadziei, że wszystko co najgorsze już minęło, a naszego synka czeka piękne życie!
Dziękujemy za każdy gest, za każdą złotówkę.
Rodzice Zaka