Uśmiechy dzieci to najlepsze co dzisiaj zobaczycie!

Słowem wstępu chcielibyśmy podziękować wszystkim Darczyńcom, bez których ta akcja nie miała by szans się odbyć!
Dziękujemy również Magdzie, Damianowi, Maćkowi za całe zaplecze magazynowe, logistyczne i transportowe! Dziękuję Patrycji za pomoc przy pakowaniu prezentów, Krystianowi za cierpliwość w  pomysłach Karoliny, Justynie, która dzielnie znosiła nasze pytania i wraz z dziećmi przygotowała dla nas piękne podarunki ❤️
Dziękuję również naszemu Mikołajowi Grzesiowi, który na codzień nas mocno wspiera, nie straszne mu nawet górskie wędrówki wymyślone o 22 żeby nagłośnić akcję! Dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca za to, że mogliśmy wspólnie zmalować tyle dobra i uśmiechów!
Paczki pojechały do
Rodzinnego Domu Dziecka w Częstochowie
Rodzinnego Domu Dziecka w Bytomiu (Worpie)
Domu dziecka w Bytomiu (Piekarska), Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 4 w Bytomiu, Placówki Opiekunczo wychowawczej nr 5 w Bytomiu, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 6 w Bytomiu, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 7 w Bytomiu, Rodzinnego Domu Dziecka w Wałbrzychu, Rodzinnego Domu Dziecka w Radlinie, Rodzinnego Domu Dziecka w Chojnicach, 8 ubogich rodzin, na dniach wyślemy również wielką paczkę do Łodzi, oraz Świetlicy środowiskowej, również część paczek zawiozę do szpitala dziecięcego w Gliwicach.
Zmalowaliśmy wspólnie ponad 200 uśmiechów❣️ Dziękujemy w imieniu  dzieci ❣️