Z wizytą u Pani Patrycji i jej dzieci w Poznaniu

Dramat samotnej Matki
Pani Patrycja jest samotną mamą trójki chłopców w tym jednego z autyzmem.Rodzina mieszka w tragicznych warunkach: nieocieplone mieszkanie socjalne , skutkuje tym, że w środku temperatura przy większych mrozach dochodzi do 13 stopni. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu: grzyb na ścianach,łazienka do kapitalnego remontu,podłoga to największe utrapienie.
Oliwier jeden z synów zmaga się niepełnosprawnością umysłową i skróconym ścięgnem Achillesa. Wkrótce czeka go operacja a później być może wózek. Chłopiec wymaga całodobowej opieki oraz rehabilitacji .Często występują u niego ataki paniki i zachowania autoagresywne. Oliwier nie potrafi mówić, porusza się jedynie na palcach, co wywołuje u niego ból. Wymaga intensywnej i regularnej rehabilitacji oraz terapii integracji sensorycznej. Jest również pod stałą opieką logopedy.Nie zawsze jest różowo i kolorowo.Wyjazd do Poznania uważam za udany gdyż pomoc dla Pani Patrycji oraz jej dzieciom od kilku dni był dla mnie priorytetem.Niestety na powrocie do domu nasz samochod odmówil posłuszeństwa.Mimo nerwów cieszymy się,że mogliśmy  pomóc rodzinie. Do osiągnięcia celu przed nami długa droga.Dziękuje wszystkim za paczki z odzieżą dla chłopców.
Każdy gest wsparcia z Waszej strony jedt wazny.Paczki z odzieżą mile widziane.
(Fundacja jest 100% charytatywna , nikt u nas nie pobiera pensji . Robimy to z chęci pomocy a nie dla zarobku) Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc .Przelew tradycyjny :Nazwa odbiorcy: Fundacja Niose Pomoc
Nr konta: Bank Pekao SA 95 1240 5400 1111 0010 8998 9358
Z dopiskiem dla Patrycji
Fundacja Niose Pomoc
Ul.Chojnicka 12/14A 83-200 Starogard Gdanski
Tel :696-219-723
e mail:info@niosepomoc.pl