Krótki Opis

555 zł na życie!!! – Pani Renata to starsza kobieta, która ma 3.grupę inwalidzką. Problemy z kręgosłupem, astma, nadciśnienie, kamienie na nerkach i osteoporoza to schorzenia, które ma nie pozwalają jej podjąć się pracy. Starsza kobieta mieszka w domu w którym potrzebny jest remont. Żyje w trudnych warunkach.Jako fundacja staramy sie pomoć przy remoncie.

Mieszka w nim z synem i jego rodziną, ale oni także są osobami niepełnosprawnymi. Każde z nich prowadzi swoje osobne gospodarstwo domowe.

Pani Renata żyje bardzo skromnie a pieniądze, które posiada nie wystarczają często na podstawowe rzeczy jak opłaty, prąd , nie mówiąc już o wykupieniu lekarstw czy rehabilitacji.

Bardzo prosimy o pomoc dla Pani Renaty <3

Dramat Pani Renaty

Organizator Fundacja Niosę Pomoc

  • 30000,00 

    Cel zbiórki:
  • 0,00 

    Zebrano:
  • 0

    Dni do końca:
  •  
Raised Percent :
0%
Minimum amount is zł10 Maximum amount is zł1000
Starogard Gdański, Polska

Fundacja Niosę Pomoc

11 Zbiórek | 0 Polubień

Więcej ...

555 zł na życie!!! – Pani Renata to starsza kobieta, która ma 3.grupę inwalidzką. Problemy z kręgosłupem, astma, nadciśnienie, kamienie na nerkach i osteoporoza to schorzenia, które ma nie pozwalają jej podjąć się pracy. Starsza kobieta mieszka w domu w którym potrzebny jest remont. Żyje w trudnych warunkach. Jako fundacja staramy sie pomóc przy remoncie.

Komentarze

Na razie nie ma opinii o zbiórce.

Napisz pierwszą opinię o „Dramat Pani Renaty”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *