Krótki Opis
Beznadziejna sytuacja wdowy.
Prosimy o pomoc.
Pani Krystyna od wielu lat żyje bez łazienki. W praktyce „łazienka” jest w ogromnym grzybie. Kolejną zimę nie ogrzewana, pękają rury, wysadza licznik.
Kuchnia i łazienka nie posiadają jakiejkolwiek formy ogrzewania.
Tam potrzeba natychmiast usunąć grzyb który niszczy zdrowie kobiety i doprowadzic ściany do „normalności”.,
Bojler z ciepła wodą to marzenie.Czesto bywa tak, że Pani Krystyna nie ma jak skorzystać z toalety, ponieważ przy minusowych temperaturach toaleta zamarza. Kobieta myje się w misce w izbie przy piecu kaflowym i tylko wtedy gdy uda się zebrac pieniądze na worek węgla. Jak jest taka możliwość i zdrowie pozwala zbiera puszki, ale to często nie wystarcza. (choroba zwyrodnieniowa kregosłupa i stawów biodrowych, rwa kulszowa, postepujace silne wrzody żołądka)
Sytuacja uległa dramatycznej zmianie z powodu nieuczciwego komornika, który wszedł Pani Krystynie już i tak na niską emeryturę wypracowaną w zakładach w cieżkich warunkach.
Kobieta wiele lat temu wzieła wersalke na raty, która splaciła w terminie. Ma potwierdzenia i kwity. A mimo to komornik nie odpuszcza.
Pomoc dla Pani Krystyny
22000,00 zł
Cel zbiórki:-
340,00 zł
Zebrano: -
0
Dni do końca: -
❤
Dużo zdrówka dla Pani i wymarzonego mieszkanka ❤️