Krótki Opis

Rodzina pilnie potrzebuje pomocy 

Zdajemy sobie sprawę,że nie jest to najlepszy okres prosić Państwa o pomoc  gdyż każdy z Nas dołożył swój grosz na pomoc humanitarną dla naszych sąsiadów jednak liczymy łut szczęścia.

Rafał i Mariola są rodzicami 7 letniej Zuzi.Rafał ma I grupę inwalidzką (znaczny stopień niepełnosprawnośći) Mariola choruję na astmę ale jej największym problemem jest przepuklina nie operycyjna.Rodzina jest skazana na brak pracy choć Rafała marzeniem jest normalnie pracować… Córeczka Zuzia choruje natomiast na neutropenie mut w genie ELANE.Codziennie przyjmuje zastrzyki.

Rodzice żyją biednie ,ale godnie .Dziecku niczego nie brakuje.Bardzo pragniemy pomóc rodzinie w remoncie postawić wymarzoną łazienkę ,dokupić kilka sprzetów AGD oraz opłacić Zuzi  rehabilitację .

(Fundacja jest 100% charytatywna , nikt u nas nie pobiera pensji . Robimy to z chęci pomocy a nie dla zarobku)Dziękujemy za każda pomoc Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc .

Fundacja Niose Pomoc

Ul.Chojnicka 12/14A 83-200 Starogard Gdanski

Tel :696-219-723

e mail:info@niosepomoc.pl

Pomoc dla rodziny

Organizator Fundacja Niosę Pomoc

  • 50000,00 

    Cel zbiórki:
  • 1100,00 

    Zebrano:
  • 0

    Dni do końca:
  •  
Raised Percent :
2.20%
Minimum amount is zł10 Maximum amount is zł1000
Starogard Gdański, Polska

Fundacja Niosę Pomoc

6 Zbiórek | 0 Polubień

Więcej ...

Rodzina pilnie potrzebuje pomocy 

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to najlepszy okres prosić Państwa o pomoc  gdyż każdy z Nas dołożył swój grosz na pomoc humanitarną dla naszych sąsiadów jednak liczymy na łut szczęścia.

Rafał i Mariola są rodzicami 7 letniej Zuzi. Rafał ma I grupę inwalidzką (znaczny stopień niepełnosprawnośći) Mariola choruję na astmę ale jej największym problemem jest przepuklina nie operycyjna. Rodzina jest skazana na brak pracy choć Rafała marzeniem jest normalnie pracować… Córeczka Zuzia choruje natomiast na neutropenie mut w genie ELANE. Codziennie przyjmuje zastrzyki.

Komentarze

Na razie nie ma opinii o zbiórce.

Napisz pierwszą opinię o „Pomoc dla rodziny”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *