Akcja MalujeMY

Jest nam niezmiernie miło ogłosić naszą najnowszą akcję, która mamy nadzieję zapoczątkuje coś niesamowitego i rozrośnie się na skale ogólnopolską. 

Akcja MalujeMY to akcja, która ma nieść doraźną pomoc placówką opiekuńczym, w których przebywają dzieci. 

MalujeMY nie tylko ściany ale i uśmiechy na twarzach dzieci ❤️🌈🖌️🎨

Dom dziecka– to słowo nie kojarzy się dobrze, podświadomie częściej wzbudza  strach. Dziecko+pobyt w domu dziecka  kończy się nierzadko: płaczem, słowami „nie chcę”, „boję się”, „zostaniesz ze mną?”.  
Warunki w takich instytucjach bywają różne: lepsze, gorsze powodem tego jest najczęściej brak funduszy by: odświeżyć, zmodernizować, wyposażyć pokoje lub oddział.

Chcemy wyremontować, doposażyć domy dziecka, by mali Bohaterowie mogli  czuć się bezpiecznie w domach, w których spędzają swój czas, uczą się, żyją.  

Domy dziecka państwowe czy też rodzinne często dla dzieci stają się przymusowym drugim domem, który wcale nie musi być smutny i odbierany źle. Dzięki pomocy fundacji i darczyńców korytarze, sale, pokoje, świetlice  mogą zamienić się w piękne bajkowe krainy, w których strach i smutek, depresja  nie mają prawa wstępu. 

Chcielibyśmy wprowadzić tam namiastkę normalnego domu, radości i przede wszystkim bezpieczeństwa, które jest sprawą priorytetową. Ufamy, że to będzie motorem do  dalszego polepszania warunków w tych placówkach.